O společnosti

Společnost Intermedix Česká republika s.r.o. působí na českém trhu od roku 2006.

Jedná se o dceřinou firmu koncernu CompuGroup Medical, který v České republice vyrábí, distribuuje a poskytuje servisní podporu tuzemským i zahraničním softwarovým aplikacím pro široké spektrum lékařských odborností. Díky technické vyspělosti těchto počítačových programů a profesionálně zvládnutých hotline služeb si mateřská společnost CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. získala za dobu své dlouhodobé existence důvěru více než patnácti a půl tisíce ambulantních lékařů. To odpovídá přibližně dvěma třetinám všech ambulantních lékařů u nás.

Uživatelům ambulantních informačních systémů poskytujeme řadu důležitých informací v nejvyšším dosažitelném komfortu s využitím sofistikovaných řešení těchto systémů. Naší výsadou je schopnost předložit uživateli - lékaři mimořádně cílenou zprávu. Pro své marketingové možnosti s odborným zacílením je systém zajímavý a vyhledávaný právě klienty z oblasti farmaceutického businessu.

V návaznosti na příslušnost pacienta ke zdravotní pojišťovně umíme našim klientům prezentovat aktuální sdělení o preventivních i dlouhodobých léčebných programech a dalších aktivitách příslušné zdravotní pojišťovny. Lékař tak obdrží vhodná doporučení od konkrétní zdravotní pojišťovny pro svého konkrétního pacienta. Informace je lékaři předávána v závislosti na vhodně zvolených kritériích aktivace.

Na základě Vámi dodaných podkladů zajistíme prezentaci i rozsáhlejších marketingových projektů se strukturovaným obsahem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

Kontaktujte nás

Intermedix Česká republika s.r.o.
Budova C, Office Park Nové Butovice
Bucharova 2657/12, 158 00 Praha 5

Telefon: (+420) 246 007 900

E-mailinfo@intermedix.cz